اتمام حجت فدراسیون فوتبال با باقری؛ بین تیم ملی و پرسپولیس یکی را انتخاب کن

به گزارش وبلاگ گیتلب، دبیر فدراسیون فوتبال مربی تیم فوتبال پرسپولیس خواست بین تیم باشگاهی اش و فعالیت در تیم ملی یکی را انتخاب کند.

اتمام حجت فدراسیون فوتبال با باقری؛ بین تیم ملی و پرسپولیس یکی را انتخاب کن

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ گیتلب، کریم باقری به خواسته مهدی محمدنبی صبح امروز (چهارشنبه) در فدراسیون فوتبال حاضر شد تا در مورد نحوه همکاری اش با تیم ملی تصمیم گیری شود. در این نشست دبیرکل فدراسیون رسما از کریم باقری خواست برای حضور در کادرفنی تیم ملی از تیم پرسپولیس جدا شود.

در حقیقت فدراسیون فوتبال از باقری خواسته از بین تیم ملی و پرسپولیس یکی را باید انتخاب کند و امکان کار همزمان در این دو تیم ممکن نیست.

در این بین تیم ملی قرار نیست تا پایان این فصل از بازی های لیگ برتر اردویی داشته باشد و باقری این فرصت را دارد که در 8 بازی باقی مانده روی نیمکت پرسپولیس بنشیند اما بعد از آن برای کار در تیم ملی باید با پرسپولیس خداحافظی کند.

مربی پرسپولیس هنوز تصمیم قطعی در مورد این موضوع نگرفته و برای اتخاذ تصمیم نهایی اش زمان خواسته است، البته احتمال اینکه باقری با تیم ملی همکاری کند خیلی زیاد است چرا که فدراسیون فوتبال قرار شده قرارداد وی را آماده کند تا به زودی به امضای طرفین برسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اتمام حجت فدراسیون فوتبال با باقری؛ بین تیم ملی و پرسپولیس یکی را انتخاب کن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتمام حجت فدراسیون فوتبال با باقری؛ بین تیم ملی و پرسپولیس یکی را انتخاب کن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید