اشتغال یک هزار و 500 نفر از بانوان در افق کوروش

به گزارش وبلاگ گیتلب، قائم مقام شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با همراهی معاونین ستاد مرکزی هم زمان با سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و باهدف بزرگداشت روز زن و مقام والای مادر در بازدیدی سرزده و غافلگیرکننده از ستاد مرکزی این شرکت، ضمن تبریک این روز از کوشش ها و زحمات یکایک همکاران خانم قدردانی کردند.

اشتغال یک هزار و 500 نفر از بانوان در افق کوروش

به گزارش وبلاگ گیتلب، بنابر اعلام روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، صبح امروز حسین صبوری قائم مقام مدیرعامل این شرکت با همراهی معاونین بازرگانی، منابع انسانی و لجستیک و اقتصادی افق کوروش به مناسبت روز زن و به منظور تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه (س) و تجلیل از مقام بانوان شاغل در این شرکت به طور سرزده و غافلگیرکننده در جمع همکاران خانم ستاد مرکزی افق کوروش حاضر شدند و ضمن تبریک این روز با تقدیم شاخه گل و هدیه، از زحمات و کوشش یکایک همکاران خانم قدردانی کردند.

قائم مقام شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در این بازدید ضمن اشاره به اشتغال یک هزار و 500 خانم در این شرکت گفت: علی رغم بالا رفتن سطح تحصیلات و حتی افزایش نسبت ورودی خانم ها به دانشگاه ها، متأسفانه کماکان نرخ مشارکت زنان در جامعه بسیار پایین و حدود 13 درصد است.

وی اضافه نمود: در افق کوروش تمام کوشش مجموعه بر این بوده که نگاه جنسیت زده ای در به کارگیری همکاران حاکم نباشد و آنالیز آمار مشارکت استخدام ها بیانگر آن است که از میانگین اشتغال بانوان در جامعه، بهتر عمل نموده ایم.

قائم مقام شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در ادامه با تجلیل و تقدیر از زحمات بانوان شاغل در ستاد مرکزی افق کوروش و همچنین بانوان شاغل در شعب این شرکت، اضافه نمود: در سال های گذشته رشد افق کوروش شتاب بالایی داشته و مطمئناً این شتاب بالا احتیاج به صرف انرژی و تحمل سختی های فراوانی بوده است بنابراین از همه همکاران تشکر می کنم که در این مدت همراه ما بودند و باید گفت که افتخاراتی که امروز به آن دست پیدا کردیم، نتیجه کوشش تک تک همکاران ازجمله خانم های مجموعه بوده است.

صبوری در خاتمه با تبریک روز زن و تجلیل از بانوان ستاد مرکزی افق کوروش ابراز امیدواری کرد که با همراهی و همکاری همکاران شرکت، جهت موفقیت و روشن افق کوروش را تا دستیابی به چشم انداز جذاب این شرکت ادامه دهیم.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اشتغال یک هزار و 500 نفر از بانوان در افق کوروش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتغال یک هزار و 500 نفر از بانوان در افق کوروش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید