اغفال دختر 14 ساله، تجاوز به او و تهیه فیلم سیاه!

به گزارش وبلاگ گیتلب، پسری که متهم است در پی دوستی اینستاگرامی با دختری 14 ساله او را فریب داده و بعد از تعرض 20 میلیون تومان از طلاهایش را سرقت نموده است، دستگیر شد.

اغفال دختر 14 ساله، تجاوز به او و تهیه فیلم سیاه!

به گزارش شرق، چندی قبل مردی میان سال با مراجعه به پلیس تهران اطلاع داد دختر 14 ساله اش به نام مریم از خانه فرار نموده است. او از مأموران برای یافتن دخترش یاری خواست. به این ترتیب تحقیقات شروع شد تا اینکه پدر مریم فهمید دخترش به شهری در غرب کشور رفته است. او به شهرستان موردنظر سفر کرد و توانست فرزندش را به تهران بازگرداند.

مریم بعد از بازگشت به تهران در شعبه 4 دادسرای جنایی ماجرایی را که برایش رخ داده بود تعریف و از پسری به نام تورج به اتهام تعرض و سرقت شکایت کرد. او گفت: من در اینستاگرام با پسری آشنا و به او علاقه مند شده بودم، به گونه ای که قصد داشتم با او ازدواج کنم. در این میان با تورج آشنا شدم و موضوع عشقم را با وی در میان گذاشتم. تورج قول داد درباره آن پسر تحقیق کند، اما بعد از چند روز به من گفت آن شخص فرد مناسبی برای ازدواج نیست و بهتر است او را فراموش کنم. این گونه بود که دوستی من و تورج بیشتر شد تا اینکه او مرا فریب داد. تورج گفت خواهرش در آلمان زندگی می نماید و او می تواند ما را پیش خودش ببرد. تورج با حرف هایش مرا فریب داد و در نهایت با برداشتن 20 میلیون تومان طلا و جواهر و مدارک شناسایی ام از خانه فرار کردم و همراه تورج به شهری در غرب کشور رفتیم.

مریم در ادامه اظهاراتش گفت: تورج مرا در آنجا به خانه ای برد تا مقدمات سفرمان را انجام دهد. او گفت با یک قاچاق بر صحبت نموده و آن فرد مرا به صورت غیرقانونی از ایران خارج می نماید. قرار بود خود تورج هم قانونی به آلمان بیاید و در آنجا دوباره همدیگر را دیدار کنیم. تورج در آن خانه به من تعرض کرد و گفت از من فیلم و عکس تهیه نموده و اگر در این رابطه به کسی حرفی بزنم، آبرویم را می برد. من هم قبول کردم سکوت کنم و منتظر بودم هرچه زودتر از ایران برویم. یک روز تورج مرا به خیابان برد. طلاهایم را گرفت تا به قاچاق بر بدهد. او رفت تا با آن فرد صحبت و سپس مرا به وی معرفی کند، اما دیگر برنگشت و فراری شد. آن موقع بود که فهمیدم فریب خورده ام و تورج از همان ابتدا قصد داشت از من سوءاستفاده کند.

بازپرس جنایی بعد از شنیدن حرف های این دختر دستور دستگیری تورج را صادر کرد و پسر جوان توسط مأموران شناسایی و بازداشت شد، اما از آنجا که جرم در خارج از تهران رخ داده بود، بازپرس با صدور قرار عدم صلاحیت پرونده را به شهر موردنظر فرستاد و تورج به زودی در آنجا تحت بازپرسی قرار می گیرد تا جزئیات جرائمش تعیین گردد.

منبع: فرارو

به "اغفال دختر 14 ساله، تجاوز به او و تهیه فیلم سیاه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اغفال دختر 14 ساله، تجاوز به او و تهیه فیلم سیاه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید