امتیاز تیم راه یاب ملل به صورت رایگان در داخل استان واگذار می شودتیم والیبال راه یاب ملل مریوان از لیگ برتر انصراف داد

به گزارش وبلاگ گیتلب، مدیرعامل باشگاه راه یاب ملل مریوان گفت: هر ارگان، شرکت خصوصی یا فردی بخواهد تیم را در داخل استان حفظ کند، حاضر به واگذاری امتیاز تیم لیگ برتری والیبال به صورت رایگان هستیم.

امتیاز تیم راه یاب ملل به صورت رایگان در داخل استان واگذار می شودتیم والیبال راه یاب ملل مریوان از لیگ برتر انصراف داد

به گزارش وبلاگ گیتلب به نقل از مهر، خبات بیگلر در خصوص امتیاز تیم لیگ برتری والیبال راه یاب ملل، اظهار کرد: این امتیاز را ما از جایی نخریدیم و متعلق به ارگان یا سازمان خاصی نبوده است، بلکه خودمان از نقطه صفر شروع کردیم و پله پله رشد نموده و در حال حاضر یک تیم لیگ برتری است.

وی اضافه نمود: ما هیچ تصمیمی برای فروش امتیاز نداریم و اگر ارگان، شرکت خصوصی و هر فرد دیگری بخواهند تیم را در استان کردستان حفظ کند حاضر به واگذاری رایگان آن هستم و حتی حاضر به یاری مالی هستیم و تیم فوتبال بانوان را نیز به همین شرط واگذار کردیم و برخی از بدهی ها را نیز تسویه کردیم.

  • تیم والیبال راه یاب ملل مریوان از لیگ برتر انصراف داد

مدیرعامل باشگاه راه یاب ملل مریوان در خصوص دلیل انصراف از تیم داری بیان نمود: به دلیل شیوع ویروس کرونا درآمد شرکت خصوصی ما بسیار پایین آمده است و توان تأمین هزینه های تیم را نداریم و مسئولان استانی و شهرستانی هم هیچ یاریی به ما ننموده اند و برنامه ای هم برای هر نوع یاریی به ما ندارند.

بیگلر در خصوص شایعاتی مبنی بر اینکه به خاطر استفاده از معافیت مالیاتی تیم داری نموده است، گفت: در حال حاضر هیچ قانونی مبنی بر اینکه یک شرکت خصوصی از یک تیم ورزشی حمایت کند و از پرداخت مالیات معاف شود، نیست و نهایتاً هزینه ها قابل قبول می شود که اصلاً هزینه ها برای شرکت ما نیز قابل قبول نیست.

وی ادامه داد: ما یک شرکت بازرگانی و تجاری نیستیم که محصولی برای فروش داشته باشیم، هر هزینه ای در ورزش نموده ایم هیچ بازگشتی نداشته است، ما نه تنها معاف مالیاتی نداشته ایم بلکه سالیانه یک تا یک و نیم میلیارد تومان ارزش اضافه نموده را در استان کردستان پرداخت نموده ایم که به اقتصاد استان یاری کوچکی نموده باشیم.

مدیرعامل باشگاه راه یاب ملل مریوان یادآور شد: ما یک شرکت خدماتی هستیم و کارفرما و مشتری ما دولت است و نیازی به تبلیغات نداریم و هدف ما رشد و استعدادیابی جوانان و دلخوشی مردم کردستان بوده است.

بیگلر در خصوص عدم حمایت مسئولان و یاری های دولتی، اظهار کرد: منظور ما از یاری دولتی فقط یاری مالی نبوده و نیست، مسئولان می توانستند امکانات دولتی را در اختیار ما بگذارند یا ما را در برگزاری مسابقات یاری کنند اما دریغ از هر نوع یاریی، حتی مسابقات ما از شبکه استانی پخش زنده نداشت.

وی اضافه نمود: ما حتی نمی توانیم از مردم درخواست یاری بکنیم، سال گذشته هیات والیبال سه بازی بلیط فروشی کرد و همان هم به اسم ما تمام شد و خیلی ها گفتند که درآمدزایی برای شرکت و باشگاه راه یاب ملل مریوان بوده است.

مدیرعامل باشگاه راهیاب ملل مریوان ادامه داد: سال گذشته 450 دست لباس ورزشی راه یاب ملل را به قیمت 55 هزار تومان خریداری کردیم و به قیمت 50 هزار تومان در مراکز ورزشی به فروش می رساندیم که فقط سه دست آن فروخته شد، ما نمی توانیم روی یاری مالی مردم حساب باز کنیم و از مردم صرفاً حمایت هواداری می خواهیم.

بیگلر یادآور شد: در بحث باشگاه درآمد زایی نداشتیم و هدف ما تشویق جوانان به ورزش و تخلیه انرژی مردم و دلخوشی آنان بود که در طول این سه سال آن را انجام دادیم، ما حس و حال هواداران را درک می کنیم که ناراحت باشند و ما نیز این ناراحتی را داریم و جدا از این قضیه، سرمایه گذاری پنج میلیاردی ما بی نتیجه مانده است و ناراحتی ما بابت نونهالان، نوجوانان و جوانانی است که با شور و اشتیاق فراوان در تیم حاضر شدند.

وی بیان نمود: ما به تنهایی نمی توانیم مقابل مدعیانی همچون شهرداری ارومیه، کاله، سپاهان، شهرداری ورامین، سایپا و دیگر تیم های لیگ برتری که بودجه خاص و یا درآمد ثابت و پایدار داشتند رقابت کنیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "امتیاز تیم راه یاب ملل به صورت رایگان در داخل استان واگذار می شودتیم والیبال راه یاب ملل مریوان از لیگ برتر انصراف داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتیاز تیم راه یاب ملل به صورت رایگان در داخل استان واگذار می شودتیم والیبال راه یاب ملل مریوان از لیگ برتر انصراف داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید