اولین تصویر رندر لو رفته از گوگل پیکسل 5

به گزارش وبلاگ گیتلب، در یکی دو ماه اخیر، چندین و چند بار شاهد شایعات مختلف درباره گوشی میان رده جدید گوگل یعنی پیکسل 4a بوده ایم. حالا اما با اینکه حداقل 8 ماه تا معرفی پیکسل 5 فاصله داریم، اولین تصویر رندر از این گوشی لو رفته است.

اولین تصویر رندر لو رفته از گوگل پیکسل 5

این عکس در واقع تصویر ساخته شده از یکی از سه مدل پروتوتایپ پیکسل 5 است و ممکن است در نهایت پیکسل 5 چنین ظاهری نداشته باشد. این عکس را یک یوتوبر به نام Jon Prosser در کانال خود منتشر نموده و گفته که مربوط به گوشی Google Pixel 5 XL است.

در ویدیوی مربوطه، Prosser می گوید که این رندر سه بعدی از تصویر شماتیک یا CAD این گوشی ساخته شده و او تا وقتی که از صحت آن اطمینان نداشته، آن را منتشر ننموده است.

همچنین Prosser می گوید که گوگل در حال حاضر سه پروتوتایپ از پیکسل 5 ساخته که عکس بالا، مربوط به یکی از آن سه نسخه است. این یعنی ممکن است در نهایت گوگل این محصول را معرفی نکند و سراغ طراحی دیگری برای پرچمدار آینده خود برود. دو پروتوتایپ دیگر هم آنطور که Jon Prosser می گوید، ماژول دوربین مربعی شکل دارند که از این نظر شبیه به پرچمدار کنونی گوگل یعنی پیکسل 4 هستند.

با توجه به این تصویر اگر پیکسل 5 واقعی چنین ظاهری داشته باشد، گوگل طراحی جسورانه ای برای آن انتخاب نموده است. همچنین گفته شده که فریم آلومینیومی دور گوشی و شیشه پشتی، پوششی مشابه پیکسل 4 دارند و از این نظر تفاوتی شاهد نخواهیم بود. از طرف دیگر انتخاب ماژول دوربین به این شکل، کار خوبی است زیرا در حال حاضر شرکت های زیادی به سمت ماژول های دوربین مربعی و مستطیل شکل رفته اند که اپل و سامسونگ، مهم ترین آن ها هستند.

در خصوص خود دوربین ها نیز گفته شده که علاوه بر دوربین اصلی و دوربین تله فوتو، سال جاری بالاخره گوگل می خواهد دوربین اولترا واید را هم به سری پیکسل اضافه کند. یکی از بزرگ ترین انتقاداتی که به پیکسل 4 وارد شده بود، نداشتن دوربین اولترا واید بود و حتی خود گوگل هم در مراسم معرفی این گوشی گفته بود که استفاده از چنین دوربینی ضروری نیست. اما حالا که تمام رقبای پیکسل 4 دارای دوربین اولترا واید هستند، گوگل شرایط را بحرانی می بیند و قصد اضافه کردن چنین دوربینی را دارد.

هنوز هیچ ایده ای درباره بخش جلویی این گوشی نداریم اما گفته شده که سنسورهای مربوط به رادار و ویژگی Motion Sense همچنان حاضر خواهند بود. حاشیه بالای نمایشگر این گوشی نیز همچنان بزرگ خواهد بود اما گفته شده کمی از حاشیه بالایی پیکسل 4 قرار است کوچک تر باشد. در هر صورت، این اولین نگاه ما به این گوشی است و هنوز زمان زیادی مانده تا اطلاعات بیشتری از این گوشی لو برود. با این وجود، شما درباره این طراحی برای پیکسل 5 چه فکر می کنید؟

منبع: GSMArena

منبع: دیجیکالا مگ

به "اولین تصویر رندر لو رفته از گوگل پیکسل 5" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین تصویر رندر لو رفته از گوگل پیکسل 5"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید