بایدن به زودی تیم مشاوره برای انتخاب معاون خود را معرفی می نماید

به گزارش وبلاگ گیتلب، نامزد بی رقیب حزب دموکرات در انتخابات آینده آمریکا تا اول ماه مه هیات مشاوران خود را که به وی در مشخص زوج انتخاباتی یاری خواهند کرد، معرفی می نماید.

بایدن به زودی تیم مشاوره برای انتخاب معاون خود را معرفی می نماید

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ گیتلب، جو بایدن، نامزد بی رقیب حزب دموکرات در انتخابات آینده آمریکا و رقیب احتمالی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعلام نمود میخواهد تا اول ماه مه، 8 روز دیگر، هیات مشاوران خود را که به وی در انتخاب زوج انتخاباتی یاری خواهند کرد، معرفی کند.

به گزارش واشنگتن پست، با معرفی این هیات، آنالیز برای انتخاب معاون رئیس جمهور احتمالی آینده آمریکا به طور رسمی شروع خواهد شد. روندی که به نظر می رسد مدتی است بی سروصدا شروع شده و متحدان نامزدها دلایل خود را درباره مناسب بودن آنها برای متقاعد کردن بایدن به وی ارائه می نمایند.

بایدن گفته که میخواهد یک زن را برای این سمت انتخاب کند و تا ماه ژوئیه فهرست نامزدها را کوچک خواهد نمود و با خط زدن سایر نامها، 2 تا 3 نفر برای انتخاب نهایی در فهرست باقی خواهند ماند.

معاون باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا 6 تا 12 نامزد را برای این سمت در نظر دارد. در میان این افراد تعدادی از رقبای هم حزب او که از دور انتخابات کنار کشیدند، دیده می شوند. او میخواهد برای رویارویی با دونالد ترامپ در ماه نوامبر، تا پیش از برگزاری جلسه مجمع ملی حزب دموکرات در ماه اوت، بهترین گزینه را انتخاب کند.

بایدن 77 ساله گفته کسی که انتخاب می گردد باید بتواند در صورت احتیاج به جای رئیس جمهور بنشیند. وی در این خصوص از باراک اوباما که روز سه شنبه حمایت رسمی خود را از معاون سابق اعلام نمود، مشاوره گرفته است.

به گزارش رویترز، هیچ زنی تا به امروز در سمت معاون رئیس جمهور آمریکا خدمت نکرده است. فقط در در سال 1984 و بعد در سال 2008 دو زن به ترتیب از حزب دموکرات و جمهوری خواه از نامزدهای اصلی حزب خود برای تصدی این سمت بودند.

م

منبع: خبرگزاری فارس

به "بایدن به زودی تیم مشاوره برای انتخاب معاون خود را معرفی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن به زودی تیم مشاوره برای انتخاب معاون خود را معرفی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید