حضور دستیاران ایرانی در تیم ملی فوتبال نباید نمایشی باشد

به گزارش وبلاگ گیتلب، کریم باقری یکی از مربیان جوان تیم پرسپولیس رسما به عنوان دستیار دراگان اسکوچیچ در تیم ملی منصوب شد و گفته می گردد سهراب بختیاری زاده هم در یک قدمی حضور در کادر فنی تیم ملی واقع شده است.

حضور دستیاران ایرانی در تیم ملی فوتبال نباید نمایشی باشد

رحمان رضایی در مصاحبه با وبلاگ گیتلب در این رابطه گفت: در گذشته و در زمان کی روش هم شاهد حضور دستیاران ایرانی در کادر فنی تیم ملی بوده ایم. اما نباید خودمان را فریب بدهیم و واقعیت این بود در آن مقطع حضور دستیاران ایرانی نمایشی بود.

وی افزود: به جز یک نفر که سالهای زیادی در کادر فنی حضور داشت و بعد از رفتن کی روش هم هنوز مربیگری ننموده، نفراتی مثل علی کریمی، جواد نکونام و حتی منصوریان در کادر فنی کی روش حضور بلند مدتی نداشتند و گویی اراده ای برای استفاده مفید از مربیان جوان ایرانی و آموزش آنها در حین انجام وظیفه وجود نداشت.

ملی پوش سابق کشور گفت: کریم باقری از ملی پوشان خوشنام در تاریخ فوتبال ایران است و حضورش در تیم پرسپولیس هم همواره مفید بوده و حضور او را در کادر فنی تیم ملی به فال نیک می گیرم. اما امیدوارم حضور کنار آقای اسکوچیچ جنبه نمایشی نداشته باشد و مربیان ایرانی در کادر فنی تیم ملی در کنار یاری کردن به سرمربی آموزش عملی هم ببینند تا بعد از گذشت چند مدت خودشان تبدیل به سرمایه های مربیگری شوند.

رضایی سپس با اشاره به تعطیلات مسابقات فوتبال در سطح کشور گفت: در این مورد امثال ما نمی توانند اظهار نظر نموده و تصمیم گیری نمایند و باید تصمیم گیری را به متخصصان واگذار کرد. اگر وزارت بهداشت و متخصصین این امر اینگونه تشخیص داده اند ما هم باید مطیع این سیاست باشیم.

سرمربی تیم رایکا بابل تاکید نمود: البته تعطیلی موقت مسابقات باعث می گردد تا روزهای سخت و پر فشاری انتظار بازیکنان و مربیان را بکشد، اما بهرحال باید قبول کرد شرایط کشور یک شرایط بحرانی و عجیب است و همه باید دست به دست هم داده و مطیع سیاست های متخصصین باشیم نه این که با غر زدن باری بر دوش آنها بگذاریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حضور دستیاران ایرانی در تیم ملی فوتبال نباید نمایشی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور دستیاران ایرانی در تیم ملی فوتبال نباید نمایشی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید