خبرنگاران دعوت بهزیستی ایلام برای شرکت در گام دوم پویش همدلی مومنانه

به گزارش وبلاگ گیتلب، ایلام - خبرنگاران - مدیرکل بهزیستی ایلام با اشاره به شروع پویش همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل همزمان با عید غدیر خم گفت: این نهضت در قالب پویش ایران همدل از امروز عید غدیر خم تا انتها ماه صفر با شعار کرامت علوی، شور حسینی اجرا می گردد.

خبرنگاران دعوت بهزیستی ایلام برای شرکت در گام دوم پویش همدلی مومنانه

زهرا همتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ گیتلب اضافه نمود: این پویش در راستای تاکید مقام معظم رهبری برای جمع آوری یاری های مردمی به احتیاجمندان شروع و از امروز تا سرانجام ماه صفر ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: این پویش با توجه به شیوع کرونا و در آستانه شروع سال تحصیلی جدید به منظور جمع آوری یاری های مردمی برای جامعه هدف بهزیستی، تهیه وسایل آموزشی و نوشت افزار برای دانش آموزان و دانشجویان مددجو و همچنین تهیه اقلام بهداشتی و درمانی مورد احتیاج پیشگیری از کرونا برای مددجویانی که در مراکز نگهداری شبانه روزی معلولان و سالمندان نگهداری می شوند، اجرا می گردد.

به گفته مدیرکل بهزیستی ایلام، یاری های جمع آوری شده در این پویش در اختیار مددجویان زیر پوشش قرار خواهد گرفت.

وی ضمن دعوت از عموم افراد خیر و نیکوکاری که دارای تمکن اقتصادی مناسب هستند، ابراز امیدواری کرد: همچون مرحله نخست نهضت همدلی مومنانه این مرحله نیز با استقبال ومشترکت حداکثری مردم نوعدوست اجرا گردد.

وی گفت: عموم مردم می توانند یاری های نقدی خود به جامعه هدف این سازمان در این پویش را به شماره حساب های مشارکتهای مردمی بهزیستی را به شماره کارت 6367957070707075 واریز نموده یا به سایت www.behzisti.ir مراجعه نمایند.

مدیرکل بهزیستی ایلام همچنین نحوه جمع آوری یاری های غیرنقدی شامل نذورات ماه محرم و صفر بصورت اقلام و یا جیره های خشک غذایی را به ادارات بهزیستی شهرستان های سراسر استان تحویل دهند.

به گفته وی، در مرحله نخست پویش همدلی مومنانه که همزمان با ماه مبارک رمضان اجرا شد یاری مردمی افراد خیر برای جامعه هدف این سازمان جمع آوری و بین مددجویان توزیع شد.

38 هزار نفر در استان 580 هزار نفری ایلام زیر پوشش خدمات حمایتی بهزیستی قرار دارند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دعوت بهزیستی ایلام برای شرکت در گام دوم پویش همدلی مومنانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دعوت بهزیستی ایلام برای شرکت در گام دوم پویش همدلی مومنانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید