خبرنگاران مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان : فروشگاه های عرضه مواد غذایی موظف به ارائه دستکش به مشتریان شدند

به گزارش وبلاگ گیتلب، اهواز- خبرنگاران- مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان گفت: تمامی مراکز عرضه مواد غذایی بخصوص فروشگاه های زنجیره ای موظف به ارائه دستکش به مشتریان در بدو ورود شدند.

خبرنگاران مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان : فروشگاه های عرضه مواد غذایی موظف به ارائه دستکش به مشتریان شدند

سعید رضوانی چهارشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ گیتلب با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از فردا پنجشنبه در سراسر کشور، اظهارداشت: با توجه به ابلاغیه رئیس شورای تامین استان در مورد بحث فعالیت فروشگاه هایی که نیازهای مردم در بخش های مواد خوراکی و ارزاق را تامین می نمایند، همگی موظف شدند تا به مشتریان خود در بدو ورود دستکش ارائه نمایند.

وی ادامه داد: این اقدام به صورتی باید انجام گردد که یکی از کارکنان فروشگاه به صورت مستمر در بیرون از محل خرید علاوه بر ضدعفونی افراد دستکش های یک بار مصرف در اختیار مشتریان قرار دهد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان همچنین با امید بر ضرورت انجام عملیات ضدعفونی مداوم مراکز خرید، اعلام کرد: این اقدام در راستای پیشگیری از ورود احتمالی ویروس به داخل فروشگاه ها انجام می گردد.

رضوانی با اشاره به اینکه در صورت بی توجهی نسبت به این ابلاغیه و دستورالعمل با متولیان فروشگاه ها برخورد می گردد، گفت: با مشاهده هرگونه تخلف، واحد صنفی یا فروشگاه متخلف محسوب و محل خرید حتی در صورت تحمیل هزینه های جانبی و خسارت تا انتها فروردین ماه پلمب می گردد.

وی توضیح داد: بیشترین نظارت ها بر فروشگاه های زنجیره ای استان شامل افق کوروش، رفاه، شهرخرید، اتکا و شهروند خواهد بود.

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان تا روز چهارشنبه به 524 نفر رسیده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان : فروشگاه های عرضه مواد غذایی موظف به ارائه دستکش به مشتریان شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان : فروشگاه های عرضه مواد غذایی موظف به ارائه دستکش به مشتریان شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید