خبرنگاران نمایندگان مجلس قوانین مزاحم جهش فراوری را اصلاح نمایند

به گزارش وبلاگ گیتلب، مشهد- خبرنگاران- استاندار خراسان رضوی گفت:از منتخبان مردم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتظار داریم تا قدرت خود را برای اصلاح قوانین مزاحم و افزایش اختیارات منطقه ای در جهت شعار سال که جهش فراوری نام گذاری شده است به کار گیرند.

خبرنگاران نمایندگان مجلس قوانین مزاحم جهش فراوری را اصلاح نمایند

به گزارش روز پنجشنبه استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در نشست هم اندیشی با منتخبان استان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اطمینان داریم که بوروکراسی نحس اداری مانع تحقق جهش فراوری است و برای این که این موضوع در حد یک شعار باقی نماند باید اقداماتی معین در راستای بهبود فضای کسب و کار در خراسان رضوی صورت گیرد.

وی ادامه داد: ستاد تدبیر یکی از ظرفیت های استان خراسان رضوی برای گره گشایی از مسائل و برطرف موانع در جهت پیشرفت و توسعه است و به همین دلیل در این ستاد تصمیم گرفته ایم برای تحقق جهش فراوری، فرایند صدور مجوزها را در استان تسهیل کنیم و در این راستا قدرت نمایندگان مجلس شورای اسلامی می تواند با قدرت مدیریت اجرایی آمیخته گردد.

استاندار خراسان رضوی ضمن ارائه گزارشی از فرایند اجرای طرح مثلث توسعه مالی فرهنگی در این استان گفت: در فرآیند دستیابی به توسعه در کشور علاوه بر همه ارکان حاکمیت، هر شهفرایند ایرانی مسوولیت دارد چرا که اساس فلسفه انقلاب توسعه و پیشرفت بوده است.

رزم حسینی اضافه کرد: در خراسان رضوی به دور از نگاه های جناحی و سیاسی، برای کار و کوشش در چهارچوب اختیارات با هم جلو خواهیم رفت تا به توسعه پایدار مد نظر دست پیدا کنیم.

وی به بعضی از اقدامات انجام گرفته شده به منظور مقابله با ویروس کرونا و مدیریت شرایط بحرانی اشاره نمود و گفت: تا امروز حدود 400 هزار بسته معیشتی در استان تهیه شده است که در بین جامعه هدف توزیع شده و خواهد شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نمایندگان مجلس قوانین مزاحم جهش فراوری را اصلاح نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نمایندگان مجلس قوانین مزاحم جهش فراوری را اصلاح نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید