خبرنگاران پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر در وشنام چابهار افتتاح شد

به گزارش وبلاگ گیتلب، چابهار- خبرنگاران- مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان وبلوچستان گفت: پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر در محدوده وشنام و پلیس راه این شهرستان با هدف پوشش مناسب حوادث و ارائه خدمات مطلوب افتتاح شد.

خبرنگاران پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر در وشنام چابهار افتتاح شد

رسول راشکی روز آدینه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ گیتلب گفت: این پایگاه در زمینی به مساحت یکهزارو 279 متر مربع به نام چراغ مکان از شهدای اهل سنت و بومی چابهار نامگذاری شده است.

وی بیان نمود: برای ساخت وتکمیل این پایگاه یک میلیارد و 400میلیون تومان هزینه شده و دارای مجموعه درمانگاه، اتاق عملیات، استراحتگاه اضطراری بانوان و آقایان است.

مدیرعامل سازمان هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: یک تیم 33 نفره برای پوشش حوداث در این پایگاه مستقر و بصورت ثابت نیز یک تیم پنج نفره بصورت شبانه روزی مشغول خدمات رسانی هستند.

معاون استاندار سیستان وبلوچستان وفرماندار شهرستان ویژه چابهار نیز اظهارداشت: پایگاه امدادونجات جاده ای با تجهیزات و نیرو می تواند خدمات مناسبی به مردم ارائه کند.

رحمدل بامری اضافه نمود: چابهار با توجه به صندلی موقعیت گردشگری، تجاری و مالی ترددهای زیادی دارد و با حوادث گوناگون احتمالی روبروست و چنین پایگاه هایی احتیاج لازم است.

وی از خدمات رسانی جمعیت هلال در آتش سوزی محله جنگلوک چابهار و امدادرسانی به موقع قدردانی کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر در وشنام چابهار افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر در وشنام چابهار افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید