خبرنگار نیویورک تایمز افشا کرد: سال 2019 قرار بود پنس رئیس جمهور گردد!

به گزارش وبلاگ گیتلب، ایسنا نوشت: خبرنگار نیویورک تایمز در کتاب جدیدش نوشت، سال گذشته به دنبال حضور ناگهانی دونالد ترامپ در مرکز درمانی نظامی ملی والتر رید به مایک پنس گفته شد تا برای تحویل دریافت اختیارات ریاست جمهوری آماده باشد.

خبرنگار نیویورک تایمز افشا کرد: سال 2019 قرار بود پنس رئیس جمهور گردد!

مایکل اشمیت، خبرنگار نیویورک تایمز در کتابی که بخش هایی از آن در اختیار سی ان ان نهاده شده است، می گوید ساعاتی پیش از عزیمت ترامپ به این بیمارستان به مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا گفته شد تا آماده باشد که اگر ترامپ مجبور شد روندی را طی کند که احتیاج به بیهوشی داشت، او موقتا ریاست جمهوری را بر عهده بگیرد.

او اطلاعاتی از منبع خود که درباره حضور ترامپ در نوامبر 2019 در این بیمارستان نظامی سخن گفته است، منتشر نکرد. در آن موقع کاخ سفید اظهار داشت، رئیس جمهوری آمریکا در راستای معاینات فیزیکی سالانه که برای 2020 بسیار شلوغ آماده می گردد، تحت آزمایش سریع نهاده شد.

ترامپ پس از آن در پیامی توییتری نوشت که شرایط جسمانی او بسیار خوب (عالی)! است و اینکه او مابقی آزمایش ها را در سال 2020 انجام می دهد. در حالی که پنس اختیارات ریاست جمهوری را بر عهده نگرفت، کتاب اشمیت سوالاتی را درباره حضور ناگهانی ترامپ در بیمارستان ایجاد کرد که در آن موقع به شایعاتی درباره شرایط جسمانی او دامن زد.

پزشک ترامپ چند روز بعد با رد این برآورد ها گفت، رئیس جمهوری آمریکا درد در ناحیه قفسه سینه ندارد و هیچ نوع ارزیابی یا درمان برای هر نوع مساله فوری یا حاد انجام نداده است. به گفته او، حضور ترامپ از آن جهت که تردیدهایی درباره برنامه زمانی وجود داشت از قبل اعلام نشده بود.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "خبرنگار نیویورک تایمز افشا کرد: سال 2019 قرار بود پنس رئیس جمهور گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگار نیویورک تایمز افشا کرد: سال 2019 قرار بود پنس رئیس جمهور گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید