خبرهای خوشی از صنعت هسته ای ایران در راه است

به گزارش وبلاگ گیتلب، سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به توئیت وزیر خارجه آمریکا مبنی بر قرار دادن نام دو تن از دانشمندان صنعت هسته ای کشور در فهرست تحریم ها گفت: ٰخبرهای خوشی از صنعت هسته ای ایران در راه است.

خبرهای خوشی از صنعت هسته ای ایران در راه است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری وبلاگ گیتلب، سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به رشته توئیت مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا مبنی بر قرار دادن نام دو تن از دانشمندان صنعت هسته ای کشور در فهرست تحریم های جدید دولت ایالات متحده در حساب کاربری خود در توئیتر یادداشتی را منتشر کرد.

در این یادداشت توئیتری آمده است: کوشش مذبوحانه تصمیم سازان کاخ سفید مبنی بر قرار دادن نام دو تن از دانشمندان صنعت هسته ای کشور در فهرست تحریم های جدید دولت ایالات متحده آمریکا، بیانگر تداوم رویکرد خصمانه آن دولت در مواجهه نابخردانه با مجاهدان سرافراز جهت اعتلا و عزت روزافزون ایران اسلامی است.

سازمان انرژی اتمی در یادداشت مجازی خود تاکید نمود: اقداماتی از این دست خللی در عزم و اراده جوانان برومند این مرز و بوم در پیشبرد اهداف بلند نظام مقدس اسلامی ایجاد نخواهد کرد.

این یادداشت افزوده است: ما از این فرصت استفاده نموده و بار دیگر به بدخواهان ایران اسلامی اعلام می کنیم که تنها ثمره رویارویی های مغایر با اصول و موازین حقوق بین الملل با ملت ایران، تقویت روحیه کوششگران و محققان ایرانی و تضعیف صندلی و منزلت دشمنان ایران زمین در عرصه جهانی است.

در پایان این یادداشت آمده است: خبرهای خوشی از صنعت هسته ای جمهوری اسلامی ایران در راه است.

4079/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "خبرهای خوشی از صنعت هسته ای ایران در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرهای خوشی از صنعت هسته ای ایران در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید