درخواست فدراسیون قایقرانی از کمیته ملی المپیک برای پیگیری حق دو ملی پوش روئینگ

به گزارش وبلاگ گیتلب، فدراسیون قایقرانی با ارسال نامه ای به کمیته ملی المپیک خواستار پیگیری حق دو ملی پوش روئینگ برای کسب سهمیه المپیک شد.

درخواست فدراسیون قایقرانی از کمیته ملی المپیک برای پیگیری حق دو ملی پوش روئینگ

به گزارش وبلاگ گیتلب، فدراسیون جهانی روئینگ در نامه ای به فدراسیون های ملی اعلام کرده بود مسابقات انتخابی المپیک لغو شده و دیگر برگزار نمی شود. از این رو قرا است در روز سه شنبه هفته جاری جلسه ایدر فدراسیون جهانی برگزار شود و در مورد نحوه توزیع سهمیه ها تصمیم گیری شود.

فدراسیون ایران امروز (دوشنبه) نامه ای به کمیته ملی المپیک ارسال می کند و خواستار مکاتبه کمیته ملی المپیک با IOC شده است.

با توجه به اینکه بهمن نصیری و نازنین ملایی شانس های اصلی کسب سهمیه المپیک ایران هستند، بنابراین فدراسیون از کمیته ملی المپیک در این نامه درخواست کرده که پیگیر این باشد حق ورزشکاران ایران ضایع نشود و تصمیم فدراسیون جهانی به گونه ای نباشد که ایران پیروز به کسب سهمیه نشود.

بهمن نصیری و نازنین ملایی قرار بود در شرایط قرنطینه برای مسابقات انتخابی المپیک تمرین کنند اما با شرایط حال حاضر و لغو انتخابی المپیک برای 10 روز به خانه می فرایند با این حال افشین فرزام برنامه تمرینی را به آنها داده است تا در این مدت دچار افت نشوند.

مسابقات انتخابی المپیک قرار بود اردیبهشت 99 در تایلند برگزار شود اما مکان این رقابتها به دلیل شیوع ویروس کرونا از تایلند به سوئیس تغییر کرد و در نهایت هم لغو شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "درخواست فدراسیون قایقرانی از کمیته ملی المپیک برای پیگیری حق دو ملی پوش روئینگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست فدراسیون قایقرانی از کمیته ملی المپیک برای پیگیری حق دو ملی پوش روئینگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید