زمان کافی برای برگزاری ترم تابستانه باتوجه به طولانی شدن ترم جاری وجود ندارد

به گزارش وبلاگ گیتلب، رئیس اتحادیه دانشگاه های غیرانتفاعی کشور گفت: زمان کافی برای برگزاری ترم تابستانه باتوجه به طولانی شدن ترم جاری وجود ندارد.

زمان کافی برای برگزاری ترم تابستانه باتوجه به طولانی شدن ترم جاری وجود ندارد

علی آهون منش رئیس اتحادیه دانشگاه های غیرانتفاعی کشور در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ گیتلب، با بیان اینکه ترم تابستان را حذف نمی کنیم اما زمان کافی برای برگزاری این ترم وجود ندارد، گفت: در صورتی که ترم تحصیلی جاری طولانی گردد، زمانی برای برگزاری ترم تابستان در دانشگاه های غیرانتفاعی در سراسر کشور وجود نخواهد داشت.

وی اضافه نمود: بعد از ماه مبارک رمضان که با چند روزی تعطیلی همراه است محتمل است دانشگاه ها بازگشایی شوند این در حالی است که ما برای برگزاری امتحانات سه هفته زمان احتیاج داریم که اگر این موضوع را در نظر بگیریم دیگر زمان کافی برای برگزاری ترم تابستان وجود ندارد.

دانشگاه تصمیم به حذف ترم تابستان نکرده است

وی توضیح داد: با توجه به احتمال بازگشایی دانشگاه ها بعد از ماه مبارک رمضان در نیمه دوم خرداد و همچنین ثبت نام دانشجویان ترم جدید در شهریور سال جاری زمان کافی برای برگزاری ترم تابستانه وجود ندارد.که در این رابطه باید بگویم دانشگاه تصمیم به حذف ترم تابستان نگرفته است اما چون زمان کافی وجود ندارد نمی توانیم ترم تابستان را برگزار کنیم.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "زمان کافی برای برگزاری ترم تابستانه باتوجه به طولانی شدن ترم جاری وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان کافی برای برگزاری ترم تابستانه باتوجه به طولانی شدن ترم جاری وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید