فکری: تا چند هفته قبل نساجی از گزینه های سقوط بود، می خواهیم صندلی مان را تثبیت کنیم

به گزارش وبلاگ گیتلب، سرمربی تیم فوتبال نساجی می گوید تا پیش از حضور او در این تیم، نساجی در منطقه خطر جدول قرار داشت اما الان با کسب امتیازات لازم صندلی مناسبی دارد.

فکری: تا چند هفته قبل نساجی از گزینه های سقوط بود، می خواهیم صندلی مان را تثبیت کنیم

به گزارش وبلاگ گیتلب، محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری پیش از ملاقات معوقه تیمش با فولاد اظهار کرد: از همه بازیکنانم تشکر می کنم که با تمام وجودشان بازی می نمایند. در این مدت هم بازی ها سنگین بودند و هم فاصله بازی ها کم شده است. ما تعدادی از بازیکنانمان را در اختیار نداریم و فشار زیادی روی بازیکنانی که الان بازی می نمایند وجود دارد. من از همه بازیکنانم تشکر می کنم. امیدوارم با یاری همدیگر امتیازات لازم را بگیریم و صندلی مان را محکم تر کنیم. با توجه به بازی هایی که داشتیم و امتیازاتی که گرفتم می گردد گفت که خیال مان تقریبا راحت شده است. امیدوارم در بازی های بعدی هم امتیاز بگیریم تا خیال مان کاملا از بابت ماندن در لیگ راحت گردد.

او درباره 3 تساوی متوالی تیمش هم گفت: قبل از اینکه ما بیاییم نساجی از گزینه های سقوط بود و الان توقعات بالا رفته و فضایی به وجود آمده که وقتی ما از صنعت نفت و استقلال مساوی می گیریم این سوال ها پرسیده می گردد. بازیکنان ما بازی های خوبی ارائه دادند. ما برابر صنعت نفت و استقلال خارج از خانه بازی کردیم و سومین تساوی ما هم برابر نفت مسجد سلیمان بود که جزو تیم هایی است که شکست های کمی دارد. افتی در کار نیست. همین که در این بازی ها بازنده نبودیم باید از بازیکنانم تشکر کنم. امیدوارم در 5 بازی آینده هم بازنده نباشیم و بتوانیم حداقل امتیاز را از بازی ها بگیریم.

فکری درباره بازی با فولاد که مدعی کسب سهمیه است هم شرح داد: نمی دانم این از شانس خوب ماست یا بد ولی از وقتی ما به نساجی آمده ایم با تیم های بالای جدول بازی داشته ایم. تیم هایی که یا مدعی قهرمانی بودند یا الان مدعی کسب سهمیه هستند. یک بازی هم با ماشین سازی داشتیم که آن موقع بالاتر از ما بود و یک بازی هم با ذوب آهنی داشتیم که خطر سقوط را احساس می نماید و بازی برابر آن سخت تر از بازی با تیم های بالای جدول است. فولاد یکی از تیم های خوب لیگ ماست و یکی از مدعی های کسب سهمیه است. این کار ما را سخت می نماید و ما در فاز حمله وقتی به لایه های دفاعی فولاد برسیم کارمان سخت می گردد. در مجموع امیدواریم در این بازی بازنده نباشیم و حتی بتوانیم امتیاز کامل را بگیریم تا صندلی مان را سر و سامان بدهیم. کمی نگران سنگینی بازی ها هستیم. فاصله بازی ها هم کم است و خستگی بازیکنان برای ما نگران نماینده است. امیدوارم فضایی به وجود بیاید که از بازیکنان جوان تر استفاده کنیم تا بقیه استراحت نمایند.

سرمربی نساجی درباره اضافه کردن 4 بازیکن امید به بزرگسالان تیمش و بازی نکردن آن ها برابر استقلال هم اعلام کرد: ما از سه شنبه قبل این چهار بازیکن را اضافه کردیم و زمان می خواهیم که خیلی از کارهای فنی و تاکتیکی را با آن ها انجام بدهیم. اینکه بخواهیم در بازی های حساس از جوان ها استفاده کنیم ممکن است آن ها را از دست بدهیم. تعیین قربانی و امیرخانی در لیست 20 نفره ما برابر استقلال بودند و بازیکنانی مثل ناصر رضایی و خطیر و شیرخانی در لیست 18 نفره ما در بازی های قبلی حضور داشتند. امیدواریم فرصت گردد تا در بازی ها از آن ها استفاده کنیم و در سال بعد بیشتر از آن ها یاری بگیریم.

او درباره غیبت علی شجاعی و محمد میری هم اظهار کرد: علی شجاعی به این بازی نمی رسد ولی منتظریم شرایط میری را بسنجیم. تیم ما شخصیت خوبی پیدا نموده است و اگر لازم گردد از بازیکنان دیگر استفاده می کنیم تا بتوانند به ما یاری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فکری: تا چند هفته قبل نساجی از گزینه های سقوط بود، می خواهیم صندلی مان را تثبیت کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: تا چند هفته قبل نساجی از گزینه های سقوط بود، می خواهیم صندلی مان را تثبیت کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید