فیلم، ممنوعیت تردد بین شهری در ووهان برداشته شد

به گزارش وبلاگ گیتلب، مقامات شهرووهان مرکز استان هوبه در چین اعلام کردند ممنوعیت تردد بین شهری که پس از شیوع ویروس کرونا در این شهر وضع شده بود، لغو شده است.

فیلم، ممنوعیت تردد بین شهری در ووهان برداشته شد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ گیتلب، خبرگزاری دولتی چین از لغو یکی از محدودیت های اعمال شده در شهر ووهان در چین، کانون اصلی شیوع ویروس کرونای جدید اطلاع داد. این ممنوعیت از سه ماه پیش برای جلوگیری از گسترش شیوع این ویروس وضع شده بود.

به نوشته خبرگزاری شینهوا به دنبال بهبودی اوضاع در شهر ووهان مرکز استان هوبه، مقامات این شهر سه شنبه شب به وقت تهران محدودیت خروج از این شهر را لغو کردند.

کمیسیون بهداشت ملی چین نیز امروز گزارش داد در ادامه فرایند نزولی ثبت مبتلایان روزانه به ویروس کرونا در این کشور، 32 مورد ابتلای جدید ثبت شده است.طی بیست وچهار ساعت اما برای اولین بار از زمان طغیان ویروس کرونا در چین، هیچ مورد فوتی روزانه در این کشور گزارش نشده است.

بدین ترتیب تعداد کل مبتلایان به این ویروس در چین به 81740 نفر رسید و تعداد قربانیان آن نیز در رقم 3331 نفر باقی ماند. (جزئیات بیشتر)

دولت چین دوشنبه شب به وقت تهران با صدور بیانیه ای متعهد به کوششهای بیشتر برای مهار ویروس کرونای جدید در نفاط مرزی خود و عدم سرایت این ویروس از دیگر کشورها به داخل چین شد. در این نشست که به ریاست لی کی چیانگ نخست وزیر چین برگزار گردید این کشور متعهد به کوشش بیشتر برای عدم سرایت ویروس کرونا از نقاط دیگر به داخل چین شد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "فیلم، ممنوعیت تردد بین شهری در ووهان برداشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم، ممنوعیت تردد بین شهری در ووهان برداشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید