میررحیمی: برای به روزرسانی تجهیزات کمانداران احتیاج به حمایت بیشتر داریم

به گزارش وبلاگ گیتلب، سرمربی تیم ملی ریکرو ایران گفت: برای این که بتوانیم به صندلی قبلی خود برسیم و تیم خوبی را برای مسابقات کسب سهمیه المپیک آماده کنیم احتیاج به حمایت بیشتر داریم.

میررحیمی: برای به روزرسانی تجهیزات کمانداران احتیاج به حمایت بیشتر داریم

مجید میررحیمی در گفت وگو با وبلاگ گیتلب، درباره شرایط تمرینات کمانداران اظهار کرد: تمرینات کمانداران به صورت انفرادی در سایت تیر و کمان کماکان ادامه دارد و برای کمانداران شهرستانی نیز ما سعی می کنیم تمرینات را به وسیله فضای مجازی در اختیار آن ها قرار دهیم و پس از این که فیلم تمرینات خود را برای من ارسال کردند اگر مشکل تکنیکی یا تاکتیکی داشته باشند آن ها را مرتفع می کنیم.

او گفت: البته این تمرینات نمی تواند به عنوان تمرینات حرفه ای در نظر گرفته گردد. ما زمانی می توانیم تمرینات حرفه ای داشته باشیم که امکان برگزاری اردو در سایت تیر و کمان فراهم گردد تا بتوانیم نظارت کاملی بر عملکرد ورزشکاران داشته باشیم.

وی اضافه کرد: یکی از دغدغه هایی که کمانداران همواره با آن روبرو بودند، نبود خوابگاه بود که خوشبختانه با پیگیری های فدراسیون قرار است در هفته دولت افتتاح گردد. اگر خوابگاه در زمان مشخص شده افتتاح گردد شرایط بهتری برای برگزاری اردوها خواهیم داشت و ما می توانیم شبانه روز اردوهای خود را برپا کنیم.

مربی تیم ملی ریکرو درباره شرایط میلاد وزیری نیز گفت: وی در حال حاضر دوره نقاهت خود را سپری می نماید و با انجام کار فیزیوتراپی آسیب دیدگی کتفش نسبت به قبل بهتر شده است. البته وی هنوز تمرینات تخصصی خود را انجام نمی دهد تا کارهای درمانی او به خوبی پیش برود.

وی درباره برنامه های خود برای کمانداران اضافه کرد: نزدیک به شش ماه است که اردوی کمانداران تعطیل شده و فعلا تا سرانجام 2020 نیز فدراسیون جهانی مسابقات تیر و کمان را لغو نموده است. طبق تقویم فدراسیون جهانی آخرین مرحله برای کسب سهمیه المپیک توکیو خرداد سال آینده در فرانسه پیش بینی شده است و قبل از آن نیز تیم ما در مسابقات شانگهای چین که اردیبهشت ماه برگزار می گردد شرکت خواهد نمود. کوشش ما بر این است تا بتوانیم در صورت امکان با کسب سهمیه تیمی در بخش زنان و مردان برای اولین بار با تیم کامل در المپیک شرکت کنیم.

وی پیرامون این پرسش که چقدر امید به کسب سهمیه تیمی با توجه به شرایط کنونی وجود دارد اعلام نمود: در گذشته ما صندلی بسیار خوبی در بخش زنان داشتیم و امیدوار به کسب سهمیه تیمی برای المپیک بودیم اما الان نزدیک به یک سال است که در هیچ رویدادی شرکت ننموده ایم وتقریبا از صندلی قبلی خود فاصله گرفته ایم. بنابراین برای پر کردن این خلاء احتیاج به حمایت بیشتر داریم تا با افزایش روحیه و انگیزه کمانداران بتوانیم آنها را برای مسابقات کسب سهمیه المپیک آماده کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با برگزاری تمرینات انفرادی عملکرد کمانداران تا به امروز راضی نماینده بوده است یا خیر؟ توضیح داد: شرایط زیاد رضایت بخش نیست. البته تا زمانی که اردوها برگزار نگردد و تمرینات کمانداران را تحت نظر نداشته باشیم ارزیابی دقیقی نمی توانم نسبت به شرایط کمانداران داشته باشم. من منتظر برگزاری اردوها هستم تا ببینم شرایط کمانداران در طی وقفه ایجاد شده چگونه است، به هر صورت برای این که به صندلی قبلی خود برسیم و حرفی برای گفتن داشته باشیم، باید به سختی تمرین کنیم تا وقفه ایجاد شده را جبران کنیم.

میررحیمی با اشاره به اختصاص 100 میلیون اعتبار از سوی کمیته ملی المپیک به تیر و کمان، گفت: طی نشستی که صالحی امیری با مسئولین فدراسیون تیر و کمان و مربیان تیم های ملی داشت، قول واریز 100 میلیون بودجه به تیر و کمان را داده بود که این مبلغ به حساب فدراسیون واریز شد. البته این مبلغ برای خرید تجهیزات کل تیم کافی نیست و ما تنها می توانیم بخشی از تجهیزات را خریداری کنیم.

میررحیمی در سرانجام اظهار کرد: امیدوارم سجادی مسئول کاروان بازی های المپیک حمایت بیشتری از رشته تیر و کمان داشته باشد و با اختصاص بودجه بیشتر به این رشته بتوانیم تجهیزات کمانداران را به روزرسانی کنیم تا با روحیه و انگیزه بیشتری در تمرینات شرکت و خود را در شرایط بهتری برای مسابقات کسب سهمیه المپیک آماده نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "میررحیمی: برای به روزرسانی تجهیزات کمانداران احتیاج به حمایت بیشتر داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میررحیمی: برای به روزرسانی تجهیزات کمانداران احتیاج به حمایت بیشتر داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید