وقوع چند انفجار در عراق

به گزارش وبلاگ گیتلب، آدینه شب چند انفجار در مناطق مختلف عراق رخ داد که در نتیجه آن، سه کودک کشته و چند نفر از نظامیان و غیر نظامیان عراقی زخمی شدند.

وقوع چند انفجار در عراق

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ گیتلب، دیشب مناطق مختلف عراق شاهد وقع چند انفجار بوده است که به کشته و زخمی شدن تعدادی از نظامیان و غیرنظامیان عراقی منجر شد.

یک منبع امنیتی عراق گفته که تروریست ها دیشب با انفجار یک بمب کنار جاده ای در شمال شرق دیاله، چهار نفر از سربازان ارتش را زخمی کردند.

وی گفت که این بمب را تروریست های داعش در جهت روستای اللهیب در شهرستان المقدادیه (شمال شرق دیاله) نصب نموده و آن را هنگام عبور خودروی نظامی ارتش عراق منفجر کردند.

منبع امنیتی که نخواست نامش فاش گردد، تاکید نمود، این انفجار باعث آتش سوزی خودروی نظامی شده که در پی آن چهار سرباز عراقی زخمی و به بیمارستان منتقل شدند.

دیشب، شهر الرمادی استان الانبار نیز شاهد وقوع انفجار یک گلوله خمپاره برجای مانده از داعش بود که جان سه کودک عراقی را گرفت.

یک منبع امنیتی دیگر عراق در این رابطه گفته که بر اثر انفجار این خمپاره در منطقه السبعه در غرب الرمادی، سه کودک کشته شدند.

همزمان، انفجاری در شهر الناصریه استان ذی قار واقع در جنوب عراق رخ داد که به زخمی شدن دو نفر انجامید.

مرکز اطلاع رسانی نظامی ارتش عراق گزارش داد که این انفجار در داخل یکی از چادرهای نصب شده در میدان الحبوبی شهر الناصریه رخ داد و دو زخمی بر جای گذاشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "وقوع چند انفجار در عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقوع چند انفجار در عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید