چگینی: فولادی سرمربی تیم بانوان کن در لیگ برتر تکواندو است، مسئولیت خلج زاده و صفرپور را به زودی معین می کنیم

به گزارش وبلاگ گیتلب، مدیرعامل تیم تکواندو کن گفت: قطعا در فصل آینده فولادی سرمربی ما در لیگ برتر است و مسئولیت خلج زاده و صفرپور را به زودی معین خواهیم کرد.

چگینی: فولادی سرمربی تیم بانوان کن در لیگ برتر تکواندو است، مسئولیت خلج زاده و صفرپور را به زودی معین می کنیم

کیومرث چگینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ گیتلب، در مورد جدایی وحید عبداللهی از کادرفنی تیم تکواندو کن گفت: عبداللهی حدود یک ماه قبل به ما خبر داد که در حال مذاکراه با باشگاه فتح صدر البرز برای قبول مسئولیتی جدید است. ما به پاس خدمات و کوشش های صادقانه عبداللهی در سالیان گذشته این اجازه را دادیم تا او با مجموعه فتح صدر البرز که به تازگی در بخش بانوان و به احتمال زیاد در بخش آقایان قصد سرمایه گذاری را دارد، مذاکره کند.

وی توضیح داد: بعد از چند روز عبداللهی به ما گفت مذاکراتش با فتح صدر البرز مثبت بوده است و به جمع بندی رسیده است تا با عنوان مدیرفنی با تیم های نونهالان و نوجوانان این باشگاه همکاری کند. من، زوار، مجموعه بازیکنان و عوامل فنی باشگاه کن از عبداللهی به عنوان یک دوست خاطرات بسیار خوبی داریم و در مسئولیت جدید برای او آرزوی موفقیت داریم.

مدیرعامل تیم کن در مورد توافق همزمان با صفرپور و خلج زاده برای حضور در کادرفنی تیم بانوان این باشگاه گفت: با خلج زاده حدود 2 سال قبل سابقه همکاری به عنوان مدیرفنی تیم های آینده سازان باشگاه را داشتیم و به جهت شناخت از او در قامت بازیکن ملی، مربی در لیگ و تیم ملی نونهالان و همچنین عدم تیمداری احتمالی باشگاه اسپریچو، دوست داشتیم مجددا از حضور و تجربیات او استفاده کنیم.

چگینی اعلام کرد: برای همکاری با صفرپور نیز استاد کمرانی مشاور فنی باشگاه، فولادی سرمربی تیم بانوان و زوار سرمربی تیم مردان پیشنهاد همکاری مجددا را داشتند. صفرپور در سالیان اولیه که پا به عرصه تکواندو گذاشتیم از همکاران مجموعه ما بودند، اما بنا به اختلاف سلیقه و نظر از همه جدا شدیم. استارت همکاری با صفرپور از یک ماه قبل زده شد و با توجه به درگیری احتمالی کادرفنی بانوان ما در بحث کسب سهمیه المپیک و اولویت ما در حفظ منافع ملی، احتیاج به تقویت تیم بانوان دیدیم.

وی در مورد توضیح وظایف و مسئولیت های فنی خلج زاده و صفرپور با توجه به حضور فولادی به عنوان سرمربی این تیم در فصل گذشته گفت: توضیح وظایف این مربیان در اولین جلسه فنی در هفته جاری تعیین خواهیم کرد. قطع به یقین فولادی همچنان سرمربی تیم ما در مسابقات لیگ برتر تکواندو هستند و در مورد مسئولیت سایر اساتید نیز به جمع بندی خواهیم رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "چگینی: فولادی سرمربی تیم بانوان کن در لیگ برتر تکواندو است، مسئولیت خلج زاده و صفرپور را به زودی معین می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگینی: فولادی سرمربی تیم بانوان کن در لیگ برتر تکواندو است، مسئولیت خلج زاده و صفرپور را به زودی معین می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید