کرونا به سازمان سیا رسید، تعطیلی آسوشیتدپرس

به گزارش وبلاگ گیتلب، ایرنا نوشت: سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا موسوم به سیا از شناسایی ویروس کرونا در یکی از دفاتر خود واقع در واشنگتن پایتخت آمریکا اطلاع داد.

کرونا به سازمان سیا رسید، تعطیلی آسوشیتدپرس

شبکه خبری سی ان ان روز شنبه گزارش داد: مقامات اطلاعاتی سیا به این شبکه خبری گفتند که یکی از کارکنان این سازمان در حوالی منطقه واشنگتن دی.سی آلوده به ویروس کرونا را شناسایی کردند.

این شبکه خبری اضافه کرد: سیا اعلام نموده است که ابتلا این مامور به این ویروس در ارتباط با سفرهای (جاسوسی) این سازمان نبوده، همچنین مقر اصلی این سازمان (هنوز) به این ویروس آلوده نشده است.

بنابراین گزارش تیم بارت سخنگوی سیا دراین باره گفت: نخستین اولویت سیا تامین امنیت افسران خود بوده و مقید به کار بردن اقدامات لازم بنابر دستور العمل مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) است.

این سخنگوی سیا اضافه کرد: ماموریت این سازمان همچنین حفظ سلامت نیروها (جاسوسان سیا) در سراسر دنیا است.

بسته شدن دفتر خبرگزاری آسوشتیدپرس در پایتخت آمریکا

سی ان ان درحالی از آلوده شدن کارکنان سیا به کرونا در واشنگتن دی.سی خبر می دهد که خبرگزاری آسوشتیدپرس نیز درخبری از بسته شدن دفتر خود در پایتخت آمریکا خبر داد و اینکه این دفتر بطور کامل ضدعفونی شده و از کارکنان خود خواسته است از منزل کار نمایند.

کرونا بر ابعاد گسترده ای بر آمریکا تاثیرگذار است

درهمین حال کرونا باعث فلج شدن شرکت هایی هواپیمایی عظیم آمریکایی مانند امریکن ایرلاینز و دلتا ایرلاینز شده است.

مسئولان خطوط هوایی دلتا با توجه به افت 40 درصد از ظرفیت پروازهای مسافربری خود و اینکه قرار است تا ماه آوریل(اردیبهشت) پروازها به قاره اروپا را متوقف کند، شاهد چنین شرایطی از حوادث یازده سپتامبر 2001میلادی بدین سو نبوده است.

ترامپ در آمریکا شرایط فوق العاده اعلام نمود

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که از ابتدای شیوع این ویروس در آمریکا، مدام خطر ابتلا شهروندان این کشور به آن را اندک می دانست اکنون با توجه به افزایش مبتلایان به این ویروس در آمریکا به بیش از دوهزار و 500 مورد و جان باختن 50 نفر، ناگزیر به اعلام شرایط فقو العاده در آمریکا شد.

طفره رفتن ترامپ از دادن آزمایش کرونا

ترامپ تا به امروز با وجود توصیه های پزشکی مبنی بر عدم دست دادن و حضور نیافتن در امکان پر ازدحام، حدس درباره ابتلا وی به کرونا در محافل رسانه ای را به همراه داشته است روز گذشته در پاسخ به این سوال که آیا آزمایش کرونا داده است با توجه به اینکه بعضی از مهمانان اقامتگاه شخصی وی در مارالاگوی فلوریدا، کرونا مثبت شده اند گفت: من با پزشکان مشورت نموده ام گفته اند هیچ گونه علائم مربوطه را ندارم.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "کرونا به سازمان سیا رسید، تعطیلی آسوشیتدپرس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا به سازمان سیا رسید، تعطیلی آسوشیتدپرس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید