کفشگری: خیلی ها دوست دارند پرسپولیس قهرمان نشود

به گزارش وبلاگ گیتلب، هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس راهش را پیدا نموده ولی بعضی ها دوست دارند لیگ برتر نیمه کاره بماند و این تیم قهرمان نشود.

کفشگری: خیلی ها دوست دارند پرسپولیس قهرمان نشود

مهرداد کفشگری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ گیتلب، در خصوص تعطیلی مسابقات لیگ برتر فوتبال و دوری دو ماهه بازیکنان از بازی های رسمی و تمرینات گروهی گفت: این تعطیلی اجباری است و با این شرایط بدی که به وجود آمد، منطق حکم می کرد که لیگ تعطیل گردد. بازیکنان هم از لحاظ تمرین شرایط خوبی را پشت سر نگذاشتند ولی ما تمرینات را به صورت آنلاین پیگیری می کنیم و مربیان نساجی هم شرایط بازیکنان را زیر نظر دارند.

وی افزود: با آغاز مجدد مسابقات، باید به تیم ها حداقل سه تا چهار هفته زمان بدهند تا از لحاظ بدنی و تاکتیکی به مرز ایده آل برسند و البته اگر لیگ برگزار گردد قطعا کیفیت گذشته را نخواهد داشت. حالا باید دید شرایط چگونه است و باید دید لیگ برتر برگزار خواهد شد یا خیر.

کفشگری در خصوص نظرهای متفاوتی که در خصوص معین تیم قهرمان (در صورت تعطیلی قطعی لیگ برتر) مطرح شده است، تاکید نمود: این موضوع در هفته های اخیر با واکنش های مختلفی همراه بوده است. در این چند سال که پرسپولیس قهرمان شده، بعضی تیم ها روی این تمرکز کردند که پرسپولیس قهرمان نگردد و اگر این تمرکز را روی تیم خودشان می گذاشتند خیلی پیروز تر می شدند. واقعا برای من جالب است که بعضی بحث مهندسی شدن نتایج پرسپولیس را مطرح کردند، پرسپولیس راهش را پیدا نموده ولی بعضی دوست دارند لیگ برتر نیمه کاره بماند و پرسپولیس قهرمان نگردد.

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس سه فصل پیاپی قهرمان شد و الان هم 10 امتیاز با تیم دوم اختلاف دارد. خیلی ها دوست دارند این تیم قهرمان نگردد. مگر می گردد یک تیم سه فصل پیاپی بی جهت قهرمان گردد؟ تیم های دیگر هم باید کوشش نمایند تا به قهرمانی برسند. من دوست نداشتم در این مورد صحبت کنم ولی بعضی حرف ها طوری زده می گردد که به شعور آدم توهین می گردد.

هافبک کنونی نساجی درباره شرایط این تیم گفت: با آمدن آقای حدادیان اوضاع نساجی خیلی بهتر شد و دریافتی بازیکنان به 60 درصد و بعضی به بیشتر از 60 درصد رسید. جا دارد از ایشان تشکر کنم که در این شرایط ناجی نساجی شد و شرایط تیم هم خوب است. امیدوارم اگر لیگ ادامه پیدا کرد نتایج خوبی بگیریم. باید از زحمات کادر فنی از جمله محمود فکری تشکر کنم و آقای حدادیان برای انتخاب سرمربی بهترین گزینه را در نظر گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کفشگری: خیلی ها دوست دارند پرسپولیس قهرمان نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کفشگری: خیلی ها دوست دارند پرسپولیس قهرمان نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید