Bench انگلیس سرمایه گذاران را برای آمدن به ایران وسوسه می نماید

به گزارش وبلاگ گیتلب، پس از ابراز علاقه سرمایه گذاران خارجی به بازار ایران، حالا یک شرکت بین المللی انگلیسی تصمیم گرفته با مشارکت بخش خصوصی ایران، کنفرانسی با عنوان سرمایه گذاری در هتل و گردشگری برگزار کند.

Bench انگلیس سرمایه گذاران را برای آمدن به ایران وسوسه می نماید

به گزارش وبلاگ گیتلب، Bench events برگزارنماینده رویدادهای دنیای در صنعت گردشگری و مهمان نوازی است که تا به امروز در اروپا، خاورمیانه، آفریقا و آمریکای لاتین سابقه حضور داشته و حالا هم با تاکید بر بازار گردشگری ایران، می خواهد سرمایه گذاران دنیا را متوجه کشوری کند که کمتر از 10 سال دیگر (2025) می خواهد 20 میلیون گردشگر با 30 میلیارد دلار درآمد جذب کند.

محمدرضا خائف ـ عضو کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی تهران ـ قبلا درباره Bench و کوشش هایی که حدود دو سال پیش در آستانه مذاکرات برجام انجام داده بود تا وارد بازار ایران گردد، اشاره هایی نموده و گفته بود: دو سه سال پیش یک برند معتبر دنیای تمایل داشت پس از توافق برجام به ایران بیاید، ولی آنقدر عقب و جلو کردند که آن گروه منصرف شد، اما حالا بخش خصوصی پیروز شده همان برند را برای فاینانس، بازاریابی، سرمایه گذاری و مدیریت هتل به ایران دعوت کند. باید از چنین حرکت هایی حمایت گردد.

این مجموعه بین المللی قرار است 19 و 20 بهمن ماه در تهران رویداد بین المللی را با تمرکز بر سرمایه گذاری در صنعت هتل ایران برگزار کند و طبق اظهارات اکبر غمخوار، عضو انجمن صنغی دفاتر خدمات مسافرتی تهران که مسئولیتی نیز در برگزاری این کنفرانس دارد، 250 سرمایه گذار خارجی در این رویداد نیز حضور خواهند داشت.

Bench، علاقمندان به سرمایه گذاری در ایران را که قبلا سر و صدای پروژه هایشان در کشورمان بلند شده بود، از جمله روتانای امارات، ملیای اسپانیا و اکور فرانسه را به مشارکت گرفته تا رویای سرمایه گذاران خارجی در ایران را دست یافتی تر نشان دهد.

این مجموعه در فراخوانی دعوت از سرمایه گذاران سراسر دنیا، ایران را ستاره ای درخشان با ظرفیت های بسیار در گردشگری معرفی نموده و آینده سرمایه گذاری در آن را با وجود چالش های سیاسی روشن، ارزیابی نموده و معتقد است؛ ایران ظرفیت تبدیل به کشوری پیشرو در منطقه خاورمیانه و حتی فراتر از آن را دارد.

غمخوار در این زمینه گفت: Bench مبتکر برگزاری کنفرانس سرمایه گذاری در هتل و گردشگری ایران است که هدف اصلی آن، آنالیز فرصت های سرمایه گذاری در ایران است. برنامه آنها این است که متخصصانی از جمله سرمایه گذاران و گروه های معتبر دنیای در زمینه مدیریت گردشگری، طراحی هتل و رستوران و مدیریت و سرمایه گذاری در مناطق گردشگری و هتل های زنجیره ای را دعوت کند تا با ظرفیت های سرمایه گذاری ایران آشنا شوند. آنها برای به نتیجه رسیدن این برنامه حدود هشت ماه وقت گذاشته اند.

او درباره لزوم برگزاری یک همایش دیگر برای جذب سرمایه گذاران خارجی در حالی که سه ماه از زمان برپایی آخرین همایش با موضوعی مشابه می گذرد، اظهار کرد: این همایش برخلاف آنچه تا به حال برگزار شده، مهمان محور نیست که بیشترین زمان آن صرف سخنرانی گردد. قرار است در این کنفرانس مسؤولانی از شهرهای مختلف ایران دعوت شوند تا با سرمایه گذاران مذاکره نمایند و در پنل های تخصصی، چالش ها را به بحث بگذارند تا نتیجه ای حاصل گردد.

وی با اشاره به پیشینه این مجموعه بین المللی در برگزاری رویدادها و مهارت های آن در تعامل با سرمایه گذاران سایر کشورها، گفت: برای برگزاری این کنفرانس هشت ماه برنامه ریزی شده و فضای آن هم کاملا جدی است، حتی برای حضور در آن ورودیه مشخص شده است. این مجموعه، مدت ها است که می خواهد به بازار سرمایه ای ایران وارد گردد برای همین کاملا برنامه ریزی شده اقدام می نماید.

غمخوار همچنین اظهار کرد: این کنفرانس همزمان با نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران برگزار می گردد که فرصتی برای آشنایی شرکت نمایندگان کنفرانس سرمایه گذاری با ظرفیت ها و توانایی های گردشگری ایران خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "Bench انگلیس سرمایه گذاران را برای آمدن به ایران وسوسه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "Bench انگلیس سرمایه گذاران را برای آمدن به ایران وسوسه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید