کلاس های دانشگاه ارومیه تا آخر نیمسال تحصیلی جاری به صورت مجازی برگزار می شود

به گزارش وبلاگ گیتلب، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه گفت: کلاس های نظری تمامی مقاطع تحصیلی 99-98 تا آخر نیمسال تحصیلی جاری به صورت مجازی برگزار می شود.

کلاس های دانشگاه ارومیه تا آخر نیمسال تحصیلی جاری به صورت مجازی برگزار می شود

علیرضا مظفری، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه وبلاگ گیتلب، با اشاره به برگزاری کلاس های آموزشی گفت: کلاس های نظری تمامی مقاطع تحصیلی 98-99 تا آخر نیمسال تحصیلی جاری به صورت مجازی برگزار می شود.

مظفری با اشاره برگزاری دورس عملی شرح داد: دروس عملی و آزمایشگاهی که به تشخیص شورای آموزشی دانشکده مربوطه، می تواند به صورت مجازی برگزار شود، حداکثر تا 15 مرداد 1399 از طریق سامانه الکترونیکی دانشگاه ارائه و تدریس خواهد شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه بیان کرد: دروس عملی و آزمایشگاهی که به تشخیص شورای آموزشی دانشکده مربوطه، الزاما بایستی به صورت حضوری برگزار شوند از اول تیرماه 1399 تا 15 مرداد فرصت برگزاری خواهند داشت. شرکت در کلاس های حضوری و واحد های عملی و کارگاهی به صورت اختیاری خواهد بود. دانشجویان در مدت حضور در دانشگاه، شخصا مسئول رعایت پروتکل های بهداشتی خواهد بود و تهیه لوازم بهداشتی از جمله دستکش، ماسک و محلول های ضدعفونی به عهده دانشجویان خواهد بود.

وی با اشاره به نحوه برگزاری آزمون دانشجویان تحصیلات تکمیلی گفت: تشخیص نحوه برگزاری آزمون دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، با اساتید است. اگر تشخیص به صورت آزمون حضوری باشد، گروه های آموزشی و اساتید مربوطه مسئول برنامه ریزی و رعایت پروتکل های بهداشتی هستند.

مظفری در مورد زمان حذف اضطراری دانشجویان بیان کرد:حذف اضطراری برای دانشجویان مقطع کارشناسی از روز یکشنبه 18 خرداد 139 تا 31 از طریق سامانه سما - مدیریت درخواست ها امکان پذیر است و البته مشروط بر اینکه واحد های باقیمانده بعد از حذف اضطراری، از 10 واحد کمتر نباشد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه تاکید کرد: دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری که متقاضی دفاع از پایان نامه به صورت حضوری هستند با ارائه درخواست کتبی به دانشکده مشروط به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و بدون دعوت مهمان، مجوز دفاع حضوری خود را از دانشکده مربوطه دریافت کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کلاس های دانشگاه ارومیه تا آخر نیمسال تحصیلی جاری به صورت مجازی برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاس های دانشگاه ارومیه تا آخر نیمسال تحصیلی جاری به صورت مجازی برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید